HAKKIMIZDA


Limers Group, İzmir ve İstanbul’un en seçkin mekanlarına unutulmaz organizasyonlarına isimlerini yazdırmış, yeniliklere öncülük etmiş profesyonellerden oluşur.

2005 yılında İzmir Karşıyaka’da BarNY ile başladı Tolga Uslu, Selçuk Baran ve Tolga Germiyanoğlu’nun eğlence hayatına yön verecek ortaklığı. BarNY bir çok ilke imza atıp çok kısa bir süre içinde İzmir’in unutulmazları arasında yerini aldı.

2006 yılında BarNY markası sahile taşındı ve Kuşadası’nda açılan BarNY Beach, Karşıyaka’da ki başarının bir tesadüf olmadığını kısa sürede gösterdi. Yazı büyük bir başarı ile tamamlayan BarNY 2006 kış döneminde eğlenceyi ve kaliteyi BarNY Blue ile Alsancak’a taşıdı.

Limers Group işletmelerine iki yeni isim  2010 yılında eklendi. Sörfün ana vatanı Alaçatı’da açılan Bianco Beach Club ve Göcek’e renk katan Lime XS

Bianco Alaçatı efsaneleşen plaj partilerine, ünlü isimlerin doyumsuz performanslarına, mutfağından çıkan enfes tatlarla ve sunduğu farklı bar deneyimleri ile misafirlerine ev sahipliği yaptığı sezonu büyük bir başarı ile tamamladı.

2012 Göcek kapılarını açtığı andan itibaren farkını ortaya koydu ve Zoom Yachting ortaklığı ile yatlarla buluştu. Yeni adım attığı bu alanda Limers Group profesyonelleri işletme alanında edindikleri tecrübeler sayesinde ultra lüx yatların catering organizasyonlarının aranılan isimleri oldular.

BarNY ruhu 2009 senesi kış döneminde bu kez Lime ismi ile  Karşıyaka’da hayat buldu. LIME Cafe & Lounge 3 farklı katta, aynı anda birbirinden farklı zevklere hitap ettiği konsepti ile çok kısa bir sürede kendi hayran kitlesini oluşturdu. 2011 senesinde de Lime XS adı ile Alsancak’a taşındı.

2005 yılında başlayan ve 2013 senesine kadar devam eden işletmecilik deneyimi, sayısız organizasyon ile kazanılmış tecrübe ve hak edilmiş şöhret şimdi “Limers Group Organization Team” ile  yepyeni bir boyut kazanıyor.

Limers Group profesyonelleri şimdi tüm deneyimlerini mekan danışmanlığı ile, organizasyonlarınızı A’dan Z’ye tüm detayları ile planlayarak, eleman tedariki ve sayısız diğer hizmet ile size sunuyorlar. Tüm detaylara internet sitemizde yapacağınız keyifli bir tur ile ulaşabilirsiniz.