Ev Partileri


Evinizde unutulmaz bir partiye ev sahipliği yapmak istiyorsanız, sizin için tüm detayları düşünüp organizasyonu yapacak bir takımla çalışmaya ne dersiniz?

Samimi ve keyifli atmosferleri ev partilerini eğlencenin vazgeçilmez parçalarından biri yapar. Ancak kusursuz ev partileri düzenlemek göründüğünden çok daha zordur. Neler hazırlanmalı? Hangi konsepte uygun nasıl süslemeler yapılmalı? Neyi nasıl ikram etmeli? Müzik listeleri nasıl olmalı? Ve daha bir çok detay henüz planlama aşamasında üzerinize yığılabilir.

Endişelenmeyin; Limers Group’un profesyonel ekibi hayaliniz olan ev partisinin tüm detaylarını sizin için organize eder. Üstelik sizin tek yapmanız gereken konseptinizi belirleyip davetli listenizi hazırlamak… sonra arkanıza yaslanın ve uzun süre akıllardan çıkmayacak partinizin keyfine varın.

Fasıl ekibi, müzk grupları, profesyonel ses sistemi, DJ’ler, servis elemanları, doyumsuz ikramlar, kokteyller, çarpıcı sunumlar, belirlediğiniz konsepte uygun süslemeler, dans ve ışık şovlar ile evinizi küçük bir kulübe çevirebilir; istediğiniz partiye tam da hayal ettiğiniz şekilde ev sahipliği yapabilirsiniz.
Haydi partinizi ertelemeyi bırakın, bize ulaşın sizin için planlayalım.